Kaip numesti svorio? -10kg per 15 min dėka šio triuko.

kaip numesti svorio
24 Sau

Neatsibodo ieškoti stebuklo ir visų “keistų triukų”? Gal jau surimtėk ir pagaliau pasimokyk, kad nebereikėtų toliau švaistyti laiko.

Mes esame čia tam, kad Tau padėtume.

Svorio metimas

Sveikinu suradus sveiku protu ir moksliniu pagrindu paremtą gidą, kuris skirtas tau padėti pagaliau pasiekti išsvajotąjį tikslą ir visiems laikams išmesti iš galvos tą įkyrėjusį klausimą: “kaip numesti svorio?”

Galbūt ieškai lengvo kelio, tikiesi, jog čia paskaitysi apie „stebuklingą kefyro ir grikių dietą“, naujausią riebalų degintoją, anticeliulitinį kremą, patarimą badauti ar net gi rasi už absurdišką kainą parduodamas skaidulas, kurios „padeda numesti svorio“, nes pavargęs vaistininkas su nemažu viršsvoriu taip pasakė.

O gal visi liekninantys diržai ir naujausios kapsulės iš tikrųjų veikia?

Gal visgi tau nereikia duoti, kad gauti?

Prašau, sustok akimirkai ir susimąstyk, ką darai, kad pasiektum tikslo? Kiek kartų jau bandei dietas iš „Danutės blog‘o“? Kiek kartų metei svorį badaudamas, o paskui priaugai atgal dvigubai? Kodėl atsisakai mokytis iš klaidų?

Šiame straipsnyje nėra neadekvačių pažadų ir „naujausių būdų“, kuriuos naudojo dar viena Lietuvos „žvaigždė“.

Vietoje viso šlamšto, šiame straipsnyje tu rasi argumentuotą, aiškią, tikslią ir paprastai įsisavinamą informaciją apie tai, kaip numesti svorio.

Išsigandai, kad reikės laikytis idiotiškų „dietų“? Valgyti tik salotas? Badauti ar praktikuoti dar kokį nors nelogišką užsiėmimą? Ne, visa tai palik nuošalyje.

Sužinosi, koks iš tikrųjų tai yra paprastas procesas…

Kaip numesti svorio?

Kaip tau atrodo, ką reikia daryti?

 • Valgyti „švariai“?
 • Atsisakyti angliavandenių? Atsisakyti cukraus? Nevartoti glitimo turinčių produktų? Valgyti tik žuvį?
 • Perdozuoti riebalų degintojų, kurias reklamuoja gražiai padažytos supermergaitės?
 • Valgyti kas šeštą dieną?

Nei vienas iš minėtų variantų!

Nei vienas iš jų nepadės tau numesti svorio.

Padės kalorijų deficitas.

Tai yra: suvartoti mažiau kalorijų, negu tavo kūnas sudegina.

Energijos balansas. Štai, kas svarbu. Tavo kūnui galioja nenuginčijami fizikos dėsniai.

kaip numesti svorio kalorijos

Kad tau būtų paprasčiau: kalorija yra matavimo vienetas, kuriuo matuojama energija, gaunama iš maisto (ko gero ne kartą esi atkreipęs dėmesį į produktų etiketes, kuriose nurodyta maistinė ir energinė vertė) bei tavo kūno suvartota energija įvairioms funkcijoms atlikti (pvz. Instagram‘o post‘ai apie sudegintas kalorijas per kardio treniruotes).

Energijos balansas yra vienas ir vienintelis procesas, įtakojantis tavo kūno svorio pokyčius (bei diktuojantis kalorijų kiekį, kurį turėtum suvartoti priklausomai nuo to, koks tavo tikslas – svorio metimas ar svorio auginimas).

Atmink:

 • Tu privalai suvartoti mažiau kcal, negu tavo kūnas sunaudoja, norint efektyviai mesti svorį.
 • Tu privalai suvartoti daugiau kcal, negu tavo kūnas sunaudoja, norint efektyviai auginti svorį.

Jeigu paskirsi laiko ištyrinėti pastarojo amžiaus mokslinius tyrimus, susijusius su kūno svorio manipuliacija (svorio metimas ar svorio auginimas), rasi, jog visi vieningai sutinka su aukščiau minėtomis sąlygomis svorio kontrolei.

Visi moksliniai tyrimai atlikti per pastaruosius dešimtis metų vieningai sutinka.

Kodėl žmonės vis dar aklai seka atsitiktinius patarimus iš „žvaigždučių“ ir verslininkų-vaistininkų?

Tie, kurie rimtai nusiteikė ir paskyrė laiko šiam procesui suprasti, savo tikslų jau pasiekė arba sėkmingai siekia. Kiti toliau blaškosi ir kaltina viską aplink.

Noriu mitybos plano!

Būtent todėl kiekvienais metais greitai atsiradusios „naujausios dietos“ greitai ir dingsta, nesulaukę jokio rimto mokslinio susidomėjimo ar pripažinimo. Ne, nėra maisto, kuris tave lieknintų. Nėra maisto, kuris sudegina daugiau kalorijų, nei turi pats. Nėra skaidulų, kurios tiesiogiai „degina kilogramus“. Svorio metimas priklauso nuo energijos balanso.

Svoris krenta, kai suvartoji mažiau kalorijų, nei tavo kūnas per dieną sudegina.

Sportininkai naudojasi energijos balanso principu jau ne vieną dešimtmetį ir sėkmingai manipuliuoja savo kūno kompoziciją. Tai yra: mažina svorį, mažina riebalų procentą (ryškinasi), augina svorį, augina raumenų masę.

100 metų tyrimų parodė, jog energijos balansas, kuris veikia pagal pirmąjį termodinamikos dėsnį, yra mechanizmas, reguliuojantis kūno kompoziciją.

Privalai suprasti sąryšį tarp kalorijų suvartojimo ir kalorijų sunaudojimo, kad galėtum sėkmingai kontroliuoti savo kūno svorį pagal asmeninius pageidavimus.

Kaip dega kalorijos?

Kai pagalvoji apie kalorijų deginimą, kokia pirma mintis šauna į galvą?

Kardio, tiesa?

Tavo kūnas kalorijas degina 24 valandas per parą, ne vien tau lakstant kaip pamišusiam, nes gi dominuoja „svorio metimas = kardio“.

Tavo kūnas visą parą degina kalorijas tam, kad gautų energiją ir galėtų išgyventi. Iš kalorijų gauta energija naudojama įvairioms kūno funkcijoms – kvėpavimui, raumenų susitraukimui, smegenų funkcijai, virškinimui ir t.t.

Minimalus kiekis kalorijų, reikalingų organizmui išgyventi yra vadinamas PMA (pagrindinė medžiagų apykaita).

Apytiksliai savo PMA gali suskaičiuoti pagal šias formules:

PMA (vyrams) = 66,473 + 13,751 x (kūno svoris) + 5,0033 x (ūgis) – 6,755 x (amžius)

PMA (moterims) = 655,0955 + 9,463 x (kūno svoris) + 1,8496 x (ūgis) – 4,6756 x (amžius)

Pavyzdžiui: 25 metų, 180cm ūgio ir 85kg svorio jaunuolis per parą išnaudoja 1967 kcal tam, kad kūnas gebėtų efektyviai atlikti esmines funkcijas (PMA = 66,473 + (13,751 x 85) + (5,0033 x 180) – (6,755 x 25) = 1967 kcal)

Dabar prie PMA reikėtų pridėti kalorijų skaičių, kurias išdegini priklausomai nuo savo gyvenimo stiliaus – sportas, fizinis darbas, net gi intensyvus protinis darbas.

Sudėjus šiuos skaičius gauname bendrą sunaudotų dienos kalorijų skaičių (angl. TDEE – total daily energy expenditure).

Taigi, norint efektyviai mesti svorį, tau tereikia suvartoti mažiau kalorijų, nei sunaudoji per dieną.

Pavyzdžiui: paskaičiavai, jog per dieną bendrai sunaudoji 2200 kcal. Jeigu suvalgysi 75% tų kalorijų (~1650kcal), per savaitę numesi apie pusę kilogramo.

Šis kalorijų „trūkumas“ vadinamas kalorijų deficitu. Sukūręs deficitą tu neduodi kūnui energijos, kurios jam reikia atlikti funkcijas, todėl tavo organizmas energiją pradeda imti daugiausiai iš riebalų audinių.

P.S., savo TDEE gali apskaičiuoti pats, arba gali kreiptis į GYM Kūno Kultas trenerius, kurie pagal Tavo asmeninius poreikius sudarys individualų mitybos planą.

kaip numesti svorio mityba

SVORIO METIMAS NEPRIKLAUSO NUO TO, KĄ VALGAI

Kaip dažnai tenka girdėti, kad vienas ar kitas maistas „eina į riebalus“?

Arba, kad norint numesti svorio tau tereikia atsisakyti cukraus ar greito maisto….

Nebūtinai.

Nėra „liekninančių“ ar efektyviai „medžiagų apykaitą greitinančių“ maisto produktų. Pamiršk tuos kvailus straipsnius populiariausiuose „žinių“ portaluose. Jie neturi jokio mokslinio pagrindo, ką jau kalbėti apie magiškus teiginius, kaip koks nors stebuklingas produktas turi „ypatingo baltymo“, kuris neva „degina“. Koks čia tas „ypatingas baltymas“?

Siūlome – nebešvaistykite laiko beverčiam mėšlui.

Maistas turi skirtingus kiekius kalorijų ir maistinių medžiagų – baltymų, angliavandenių ir riebalų, taip pat ir skirtingus kiekius vitaminų bei mineralų. Todėl vienas maisto produktas gali būti geresnis pasirinkimas, nei kitas. Ne BŪTINAS, bet geresnis ir naudingesnis sveikatai.

Tačiau bendrai paėmus, jeigu supranti energijos balanso sąvoką, gali valgyti LABAI ĮVAIRIAI ir vis tiek numesti svorio. ĮVAIRIAI. Ne vien tik “sveikus makaronus” ir ryžius be nieko.

P.S. ne, cukrus tiesiogiai Tavęs netukina. Su juo problema yra tokia (ištrauka iš mūsų straipsnio apie saldiklius ir ZERO gėrimus): 

“Cukrus yra tai, ko gausu įvairiausiuose produktuose, šiandien besipuikuojančiuose parduotuvių lentynose. Cukraus vartojimas per pastaruosius dešimtmečius smarkiai išaugo. Kartu su cukraus vartojimu augo ir viršsvorį turinčių žmonių skaičius. Drąstiškai.

Cukrus neša potencialą sukelti priklausomybę bei 1g jo turi 4 kcal. Cukrus praktiškai nesuteikia sotumo jausmo, tad peržengti ribas su jo suvartojimu yra lengviau nei lengviausia.

Geriausias pavyzdys būtų įvairūs saldinti gėrimai. 100ml jų dažniausiai galime rasti ~10g cukraus. Kadangi jie skanūs ir „neužpildantys“, juos galima gerti ir gerti ir gerti. Ir taip išgeri 1l skanaus limonado. Dienos racioną ką tik papildei 400 kcal (1g cukraus x 4 kcal x 1000ml). Čia tebuvo 1l gėrimo, kurio net nepajautei. Pridėk maistą, kurį suvartoji per dieną. Gauname didžiulį kcal perteklių, dėl kurio ir auga svoris.”

Mūsų visuomenėje, kurioje dominuoja gerokai pasenę mitai ir pseudo-treneriai bei „žvaigždutės“ su savo „patarimais“, gali būti sunku tuo patikėti.

Prašau, įrodymas, jog žinodamas ką darai, gali valgyti bet ką ir numesti svorio. Mark Haub‘as (dietologas) 10 savaičių valgė Oreo sausainius, Dorito traškučius ir dar keletą saldumynų bei gėrė po vieną baltyminį kokteilį per dieną. Per dieną jis suvartojo 1800 kcal, kai jo aktyvumo lygio bei svorio žmogui reikia bent 2600 kcal. Vadinasi, Mark‘as sukūrė 800 kcal deficitą.

Jis per 10 savaičių numetė 12 kilogramų.

Štai dar viena istorija apie vyrą, kuris pusę metų valgė vien McDonalds maistą. Tiesa, jis kontroliavo porcijų kiekį.

Per 6 mėnesius šis vyriškis numetė 25kg.

Noriu tau pabrėžti dar kartą:

Jeigu tu reguliariai suvartosi mažiau kcal, negu sudegini, tu efektyviai mesi svorį, nepriklausomai nuo to, tas maistas buvo „sveikas“ ar „nesveikas“.

Tau nebūtina atsisakyti cukraus, kad numestum svorio. Pats cukrus neįtakoja, svoris kris ar ne. Tai įrodyta jau ne kartą.

Štai trys studijos, kurios tai patvirtina: 1, 2, 3.

Kuomet kalbame tik apie kūno svorį, kalorijos yra vienintelis jį reguliuojantis aspektas. Šiai minutei tai neginčijama.

Pastaba: nors svorio kontrolė nepriklauso nuo to, ką valgai, tačiau tai nereiškia, kad tu turėtum sekti aukščiau pateiktais pavyzdžiais ir valgyti vien greitą maistą. Tavo organizmui ir sveikatai reikalingi vitaminai bei mineralai, kuriuos gausi į racioną įtraukęs vertingesnius produktus.

Pastaba nr. 2: nesusikurk blogų santykių su maistu. Didžioji dalis blogybių apie vieną ar kitą produktą absoliučioje daugumoje atvejų yra tiesiog per smarkiai išpūstas, niekuo neparemtas, burbulas. Jeigu tu suvalgai reikiamą kiekį kalorijų, pasirūpini gerais baltymų šaltiniais ir vitaminais bei mineralais, drąsiai gali palepinti save mėgstamu maistu (su sąlyga, kad jis “telpa” į tavo skaičius). Tokiu būdu tu niekaip nepakenksi savo rezultatams, jausiesi žymiai laisviau ir nebūsi įspraustas į beprasmį mitybos kampą. Galų gale, ilgalaikėje perspektyvoje tu pasieksi daug tvirtesnį rezultatą.

Svorio metimas galimas ir be sporto, tačiau rezultatas nebus toks, kokį įsivaizduoji.

Dabar jau supranti, kad numesti svorio be sporto yra ne tik įmanoma, bet ir paprasčiau, nei galvojai. Tačiau tai nėra optimaliausias kelias, nes rezultatas toli gražu nebus toks, kokį įsivaizduoji.

Priežastis paprasta:

Svoris kris ne tik riebalų, bet ir raumenų sąskaita. Prieš tau pareiškiant „kam man tie raumenys“, suprask vieną dalyką: bet kaip numetęs svorio tu atrodysi suglebęs/suglebusi.

Itin daug žmonių nori pagreitinti medžiagų apykaitą, taip? Ar žinojai, kad daugiau liesos masės (raumenų) skatina greitesnę medžiagų apykaitą? (šaltinis)

Kuo mažiau liesos masės – tuo prastesnė imuninė sistema. (šaltinis)

Įvedus paiešką Google, štai tau pavyzdžiai, kaip atrodo žmonės „tiesiog numetę svorio“

Neteisinga nuomonė, kad užtenka numesti svorio, norint merginoms „turėti gražų užpakaliuką“ ir vaikinams „turėti ryškius raumenukus“. Pirmiausia reikia turėti ką ryškinti.

Būtent todėl atskirkime dvi sąvokas: svorio metimas ir riebalų deginimas. Tavo tikslas praktiškai visada turėtų būti riebalų deginimas, o ne aklas skaičių sekimas svarstyklėse.

Taigi, vienintelis būdas realiai pasiekti tavo įsivaizduojamą „ryškumą“ ar „riestą užpakaliuką“ yra treniruotės.

Bet kokios treniruotės netinka. Vien kardio netinka. Kalbame apie svorių kilnojimą.

Prieš sudeginant mus už tokį pareiškimą, atmink vieną dalyką: kardio raumenų neaugina. Besaikis kardio atneš daugiau žalos, nei naudos. Svorių kilnojimas yra būtent tai, kas sukurs tavo norimas formas.

Vis dar atsiranda žmonių, ypač moterų tarpe, kurie nenori kilnoti svorių, nes „užaugins daug masės“ ir „išsipūs“. Ta prasme… žmonės sportuoja ištisus metus, kad užsiaugintų raumenų, bet vis pasitaiko tokių, kurie įsivaizduoja, jog viskas užaugs per mėnesį, kelis kartus apsilankius salėje ir kreivai pakilnojus 4kg hantelius? Būkite geri, sugrįžkite į realybę 🙂

Tie, kurie sujungė protingą treniruočių planą su teisinga mityba (išmeskite dietas iš galvos) savo rezultatų pasiekė. Šie žmonės nustojo švaistyti laiką.

Trumpam grįžtant prie kardio temos – kardio gali padėti, tačiau tai turėtų būti tik pagalbinė priemonė. Priemonė, kuri nėra būtina. Kardio yra tiesiog efektyvus būdas prarasti raumenų masę.

Palyginkime:

Svorio metimas ir svorių kilnojimas

kaip numesti svorio sportuojant

Jeigu mokslas aiškiai sako, kad svorių kilnojimas efektyviai degina riebalus, kodėl mūsų visuomenėje vis dar priimta manyti, jog svorių kilnojimas „tik augina masę“?

Tebūnie svorių kilnojimas ne pats geriausias būdas tiesiog numesti svorio. Tačiau tai yra puikus būdas padailinti kūno formas, sudeginti riebalus ir ženkliai pagerinti sveikatą bei savijautą.

196 vyrai ir moterys, kurių amžius svyravo nuo 18 iki 70 dalyvavo tyrime, kuris puikiai iliustruoja svorių kilnojimų efektyvumą riebalų deginimui. Dalyvavusiuosius Duke University mokslininkai suskirstė į tris grupes:

 1. Pirma grupė, kurie tik kilnojo svorius

Ši grupė sportavo 3 kartus per savaitę. Kiekviena treniruotė truko iki valandos.

 1. Antra grupė, kurie atliko tik kardio

Šie savanoriai atliko kardio tris kartus per savaitę, kurio trukmė buvo ~45min.

 1. Trečia grupė, kurie kilnojo svorius ir atliko kardio

Trečia grupė kilnojo svorius bei atliko kardio treniruotes. Per savaitę jie dirbo apie 5 valandas.

Tyrimas truko 8 mėnesius.

Spėk, kas numetė daugiausiai svorio? Turbūt po visko, ką perskaitei sakysi, jog trečia grupė. Ne, daugiausiai svorio numetė antroji grupė, kuri atliko tik kardio. Antrosios grupės savanoriai taip pat buvo vieninteliai, kurie prarado raumenų masės, todėl atrodė panašiai kaip pakabos rūbams.

Kuomet dėmesys buvo sutelktas į kūno kompoziciją, trečioji grupė pasiekė daugiausiai – jie sudegino daugiausiai riebalų bei net gi priaugo liesos raumenų masės.

Panašius rezultatus rodė ir keletas kitų tyrimų (1, 2, 3). Viso to išvados:

Riebalų deginimas ir svorio metimas yra du skirtingi dalykai, kuriuos būtina suprasti ir atskirti. Jeigu sieki sudeginti riebalinį audinį, jaustis geriau, suformuoti ir išryškinti kūno linijas, tuomet efektyviausia yra svorių kilnojimas, prie kurio galima prijungti šiek tiek kardio.

Noriu sporto programos!

Svorio metimas ir kardiokaip numesti svorio kardio

 

Kokias asociacijas kelia tokie klausimai: „kaip numesti svorio?“, „kaip numesti svorio nuo pilvo“ ar net „kaip numesti svorio nuo koju“?

 • Reikia atsisakyti cukraus
 • Reikia atsisakyti miltinių patiekalų
 • Reikia nevalgyti po 18h
 • Reikia nevalgyti pusryčių
 • Reikia visai nevalgyti
 • O gal dar reikia ir nebekvėpuoti?

Juokai juokais, tačiau be bado dažniausiai galvojama apie kardio, kardio ir dar daugiau „KARDIO“.

Vien kardio negarantuoja efektyvios svorio kontrolės (šaltinis).

Kodėl tiek daug viršsvorį turinčių žmonių koncentruojasi tik į besaikį kardio, badavimą, skaičių svarstyklėse sekimą ir piktybišką atsisakymą priimti informaciją, kuri pagaliau padėtų jiems pasiekti to, ko nori?

Kaip dažnai tokie žmonės svorio ne numeta, o dar ir priauga… Kodėl? Štai keletas minčių apmąstymams:

Žiauriai lengva sudegintas kalorijas netyčia „suvalgyti“ atgal.

Intensyviai bėgai 30 min, sudeginai ~300-400 kcal. Šaunu, jėga, gerai padirbėjai!

Apdovanojai save riešutų sauja, o gal įsipylei padažo į savo sveikiausias pasaulyje salotas. Netyčia ant kiaušinio atsirado majonezo? Sveikinu – suvalgei panašų skaičių kalorijų, kaip ir sudeginai. Taigi, tavo treniruotė nuėjo šuniui ant uodegos, nes jokio apčiuopiamo rezultato iš jos nebus.

Nesiūlau tau valgyti tokį kaloringą maistą, kuomet sieki suvaldyti kūno svorį, tačiau suprask, kad kardio nėra magiška „riebalus deginanti treniruotė“, kuomet ji nesujungta su teisinga mityba. Tokių treniruočių nėra, nes svorio metimas priklauso ne nuo to, kokią naujausią BODYPUMP šiandien atlikai, o nuo to, kas pateko į tavo skrandį.

Jeigu negali kontroliuoti maisto, rezultato N.E.B.U.S, kad ir kiek kardio darysi.

Tavo kūnas prisitaiko prie treniruočių – mažina sudegintų kalorijų skaičių.

Kuomet tavo organizmui trūksta energijos (esant kalorijų deficite), jis ima prisitaikyti prie esamos situacijos. Kaip? Paprastai – pradeda naudoti mažiau energijos tavo reguliariems užsiėmimams. Pavyzdžiui treniruotėms – sudeginama mažiau kalorijų. (šaltinis).

Dauguma žmonių to nežino, todėl treniruotėms pradėjus būti nebe tokioms efektyvioms (mažesnis sudegintų kcal kiekis) o mitybai nepakitus, iš kalorijų deficito pereinama į palaikymą (svoris nekinta) arba net gi į perteklių (svoris auga), todėl svoris arba stovi vietoje, arba kyla.

Kyla panika, prisideda dar aštuonios valandos kardio, atsisakoma maisto, o tada ir atsiranda visas tuntas problemų. Galiausiai sportas baigiasi, svoris ne tik, kad grįžta, bet grįžta dar ir su kaupu. Žmogus taip ir nepasimokęs lieka be pasiektų norų/tikslų.

Kardio privalo būti dozuotas.

Kardio privalo būti tik pagalbinis įrankis.

6 MITAI, KURIE STABDO TAVO PROGRESĄ

Nevalgysiu po 18:00 ir numesiu svorio. Šis mitas yra vienas iš seniausių ir kvailiausių. Straipsnyje paprastai ir lengvai paaiškinta, kaip numesti svorio bei kaip vyksta riebalų deginimas. Jeigu tau norint numesti svorio reikia suvartoti 1600 kcal, bet tu iki 18:00 ar 17:00 ar 23:00 suvalgai 3000 kcal, tai kurioje galaktikoje tau mažės svoris?

Geriausia riebalų deginimo treniruotė yra „…“. Vėl gi – straipsnyje paaiškinau, kad jokios kardio nepadės, jeigu nekontroliuosi to, ką dedi į burną. Svoris tiesiogiai koreliuoja su suvartotu maisto kiekiu. Treniruotės yra tik įrankis.

Kaip numesti svorio nuo pilvo? Neįmanoma deginti riebalų nuo pilvo. Neįmanoma deginti riebalų nuo šlaunų ar rankų. Kūnas tinkamomis sąlygomis riebalų procentą mažina bendrai, nuo viso kūno. Jeigu vis dar kyla klausimas „kaip išryškinti pilvo presą?“, tuomet prašau paskaityti visą šį straipsnį iš naujo, kad sužinoti teisingą atsakymą 🙂

Ryškinimo programa yra būdas išryškinti raumenis. Dažniausiai tokiose „programose“ rekomenduojama atlikti daug pakartojimų viename ar kitame pratime, nes tai „ryškina“ raumenis. Esu matęs ne vieną „Facebook‘o kultūristą“ parduodantį tokias programas. Liūdniausia, kad žmonės tiki ir perka. Raumenų ryškumas niekaip nepriklauso nuo atliktų pakartojimų skaičiaus. Raumenų ryškumas priklauso visų pirma nuo to, kiek tu jų turi, ir koks tavo kūno riebalų procentas.

Nevalgyk riebalų ar angliavandenių, nes priaugsi svorio. Riebalai ir angliavandeniai niekaip neįtakoja per didelio tavo kūno svorio ar riebalų procento. NEI VIENA MAISTINĖ MEDŽIAGA neskatina viršsvorio. Dėl viršsvorio kaltink tik besaikį „ėdimą“. Neadekvačiai vengti vienos ar kitos maistinės medžiagos tai yra tas pats, kas į automobilį nepilti jam būtinų skysčių ir keiktis, kad jis sugedo.

Kaip numesti svorio? Tik valgyti sveikai!!! Kas yra sveikai? Vaisiai? Gerai, bet ar vaisiuose nėra visus taip smarkiai gąsdinančio cukraus? Medus yra “sveika”? Meduje taip pat yra baisiojo CUKRAUS. Juk įrodyta, kad svoris priklauso ne nuo maisto, kurį valgai, bet nuo jo KIEKIO. Karts nuo karto pasitaiko požiūris, kad „sveiko“ maisto (vaisių, riešutų, medaus ir pan.) nereikia skaičiuoti? Jis yra be kalorijų, ar kaip? 🙂 Jei nori numesti svorio, turi suvartoti mažiau kalorijų, nei sudegini. Jei nori formuoti kūną, reikėtų dar ir susidėlioti baltymų, angliavandenių bei riebalų procentus dienos racione.

riebalu deginimas papildai

Riebalų deginimas: papildai

Tavo kelionė į sėkmę priklauso ne nuo to, kiek kapsulių šiandien išgėrei.

Tik suvokus, ką reikia padaryti su savo mityba, mes galime pagalvoti apie riebalų degintojus bei kitus maisto papildus.

Vis gi – yra naudingų ir natūralių medžiagų, galinčių padėti Tau pasiekti norimo tikslo.

Populiariausi pavyzdžiai:

Kofeinas – suteikia energijos, “išbudina”, šiek tiek pagreitina medžiagų apykaitą, pagerina fizinį pajėgumą.

L-karnitinas – moterų itin pamėgta medžiaga, galinti padėti atsistatyti po treniruočių bei suteikti energijos sporto salėje. L-karnitinas tam tikrais atvejais gali padėti organizmui panaudoti riebalų audinius kaip energiją.

Žaliosios arbatos ekstraktas – kartais vadinamas “gyvybės eliksyru”. Išties, žalioji arbata yra be galo naudinga žmogaus organizmui ir jos esktraktus labai dažnai sutinkame riebalų degintojų ingredietų sąraše. Plačiau apie žaliąją arbatą kitame straipsnyje.

Riebalų degintojai yra kompleksiniai maisto papildai, sudėtyje turintys keletą ingredientų, veikiančių sinergiškai (vienas kitą papildo). Užsukęs į mūsų elektroninę parduotuvę, prie kiekvienos maisto papildų kategorijos bei konkretaus produkto rasi išsamų aprašymą bei vartojimo rekomendacijas.

Galiausiai, iškilus vienam ar kitam klausimui, drąsiai brūkštelk el. laišką: mantas@kunokultas.lt

Tau visada bus atsakyta!

Kaip numesti svorio? -10kg per 15 min dėka šio triuko.
4.6 (92%) 10 votes

17 thoughts on “Kaip numesti svorio? -10kg per 15 min dėka šio triuko.

 1. Puikus straipsnis. Tik iskilo klausimas jeigu viena diena daugiau judi kita diena maziau judi arba dekim viena diena sportuoji o kita ilsiesi tai ta diena turi maziau suvalgyti kai maziau judi ar laikyti ta pati kaloriju skaiciu?

  1. Ačiū už įvertinimą!

   ne, kcal skaičius turėtų išlikti tas pats. Tiesa, galima į kcal skaičių žiūrėti ir šiek tiek plačiau – jeigu per dieną Jūsų tikslas yra 2000 kcal, vadinasi savaitės kcal tikslas yra 2000×7=14000kcal. Vieną dieną suvalgius daugiau, galima atimti šiek tiek kcal iš kitos dienos ir atvirkščiai.

   Sėkmės!

 2. Neblogas straipsnis, bet mazai/visai nekalbama kad cukrus blogai nes greitai “suvaziuoja” i krauja ir greitai “seda” todel alkio jausmas vel atsiranda, o renkantis darzoves, letai pasisavinamus produktus, daug skaidulu turincius produktus sotumas islieka ilgiau ir taip galima/pavyksta valgyti maziau

 3. Atgalinis pranešimas: ~ GYM Kūno Kultas
 4. Labutis. Aš esu po operacijos kojos. Turiu inplanta ir jau 7 mėnesiai aš priaugau 7kg.negaliu bėgti neturiu apetito. Mečiau po operacijos rūkyti. Ką galite pasiūlyti.. Aciu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *