Kodėl Tau neauga svoris?!

kaip priaugti svorio
02 Geg

Kaip priaugti svorio? Itin aktualus klausimas, dažnai sklandantis sporto klubuose ir viešoje erdvėje. Šimtai pasimetusių žmonių nežino ką daryti, kaip gi pagaliau priaugti to nelemto svorio… kaip jaustis gerai, žiūrint į veidrodį ir išmesti visus kompleksus į šiukšlių dėžę?

Atrodytų, viską darai teisingai. Juk Tu viską žinai. Žinai, kaip sportuoti, kaip valgyti, kaip elgtis kitomis valandomis, kuriomis tu esi už sporto klubo ribų.

Viską supranti apie maistą, pažįsti švarius produktus. Nevalgai jokių nesąmonių. Bulvių Tavo lėkštėje nerasi net su žiburiu.

Pažįsti visus slaptus YouTube video. Nereikia Tau jokių „išsipūtusių nuo papildų kultūristų“ patarimų. Ir pats aiškiai žinai, kad varškės rytais negalima, o vakare jokių avižų ar kitų angliavandenių.

Apsiginklavęs begaliniu žinių bagažu, tu esi motyvuočiausias žmogus salėje.

Tačiau svoris NE. IŠ. VIETOS.

Niekaip neauga, nors Tu ką.

Kas dėl kaltas? Kur šaknys? Tavo genetika prasta? Tavo medžiagų apykaita per daug greita? Tavo virškinimas prastas? Turi problemų su žarnynu? Gal Tau tiesiog neįmanoma priaugti svorio? Kurie gi čia papildai svoriui ir kurie papildai jėgai derėtų labiausiai?

Suprantu, jog padėtis, kurioje esi, gali atrodyti beviltiška, tačiau išeitis visada yra. Net ir iš tamsiausio rūsio.

Kaip priaugti svorio? Šiandien Tau pasisekė, nes čia rasi atsakymą į didžiausią klausimą, kamuojantį tūkstančius žmonių. PAGALIAU, ta viena išeitis iš visų tavo problemų. Pasiruošk.

SVORIS NEAUGA, NES:

VALGAI PER MAŽAI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tikiuosi straipsnio nešamą mintį supratai.

Kodėl Tau neauga svoris?!
2 (40%) 4 votes

5 thoughts on “Kodėl Tau neauga svoris?!

    1. Labas, Mindaugai,

      kas yra “kaip visad”? Kiek tas “kaip visad” yra kcal? Kiek laiko reguliariai valgai tiek pat?

      Klausimai retoriniai… 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *