9 priežastys rinktis GYM Kūno Kultas

sporto klubas Kaune
18 Geg

1. GYM Kūno Kultas treneriai Jums visada parodys, kaip ir kur reikia atlikti reikiamą pratimą

Sporto klube yra iškabintos pradedančiųjų programos, pagal kurias drąsiai galite pradėti sportuoti ir sėkmingai „įsivažiuoti“. Sporto salėje visada yra treneris, kuris Jums parodys, kur ir kaip atlikti vieną ar kitą pratimą. Kilus abejonėms, visada galite paprašyti trenerio, kad įvertintų Jūsų atlikimo techniką.

2. GYM Kūno Kultas Jūs nebūsite palikti vieni

Kiek kartų teko apsilankyti sporto klube ir pagalvoti „ooo.. ką čia dabar daryti? Nuo ko pradėti?“. Apsilankius GYM Kūno Kultas pirmą kartą, Jūs būsite pristatyti tiesiai pas trenerį, kuris duos nurydomus, ką daryti ir supažindins Jus su pradmenimis.

3. GYM Kūno Kultas siūlo lankstų abonementų pasirinkimą, kiekvienam

Gali eiti tik ryte ir Tau neatrodo logiška mokėti už „pilną“ abonementą? Mums taip pat! Todėl siūlome įvairių abonementų už atitinkamai protingą kainą. Išsirink iš šių abonementų: rytinis, dieninis, vakarinis, neribotas, moksleiviams/studentams ir net gi valandinį ar kartinį abonementus!

4. GYM Kūno Kultas funkcionalus ir įvairus inventorius

Visi mes mėgstame treniruoklius, kurie nelūžta kas antrą dieną. Sporto klubas Kaune GYM Kūno Kultas didžiuojasi Šiaulių „Atletas“ įranga. Tiems, kurie vertina patvarumą, o ne pompastiką ir neonines lemputes. Sporto salėje rasite visus įrankius tobulėjimui!

5. GYM Kūno Kultas komanda atsakys į Jūsų klausimą be papildomo mokesčio ar rūškano veido

Iškilo vienas ar kitas klausimas dėl treniruoklių, atlikimo technikos ar pratimų kaitaliojimo? Klauskite! Pažadame, jog atsakymas nebus „Aš asmeninis treneris, todėl mokėk, kad gautum atsakymą“.

6. GYM Kūno Kultas Jūs gausite sveiku protu bei mokslu paremtus, nuoširdžius patarimus

GYM Kūno Kultas komanda visada už pažangą. Nuolat tobulinamės žinias tam, kad pamintume kvailus ir įsisenėjusius mitus, kurie spraudžia Jus į beprasmį kampą ir trukdo pasiekti norimo tikslo. Yra tikrai nemažai būdų kontroliuoti savo kūno kompoziciją. Skirtingiems žmonėms – skirtingi būdai. Ir Tau tikrai nebūtina atsisakyti visko iš eilės, norint numesti svorio ar priaugti raumenų…

7. GYM Kūno Kultas Jūs taip pat rasite maisto papildų bei aksesuarų

Baltyminis batonėlis ar kokteilis po treniruotės? Nori sužinoti, kam skirtas vienas ar kitas papildas? Nori argumentų už ar prieš tam tikrus papildus? O gal paprasčiausiai nori įsigyti pirštinių? Be problemų! Sporto klubas Kaune GYM Kūno Kultas – sporto salė, maisto papildai bei aksesuarai vienoje vietoje.

8. GYM Kūno Kultas maksimaliai šilta socialinė aplinka

Čia neina žmonės, kurie 70% treniruotės laiko praleidžia prie veidrodžio su telefonu rankoje.

9. GYM Kūno Kultas dušuose yra šiltas vanduo! 🙂

Prašome – 9 priežastys ateiti ir išbandyti. Juk pirmas apsilankymas NEMOKAMAS!

Sporto klubas Kaune – GYM Kūno Kultas – Šarkuvos g. 22, Šilainiai. Užsuk ir pajausk atmosferą!

9 priežastys rinktis GYM Kūno Kultas
3.8 (76%) 10 votes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *